Lek. stom. Nadia Macura-Siry

Lek. dent. Nadia Macura-Siry

Stomatologia estetyczna, protetyka, projektowanie uśmiechu DSD, endodoncja, chirurgia

Absolwentka Wydziału Lekarsko-Stomatologicznego Akademii Medycznej im. Piastów Śląskich we Wrocławiu. Po ukończeniu studiów zdobywała doświadczenie w renomowanych klinikach stomatologicznych we Wrocławiu. Jako pracownik dydaktyczny, prowadziła zajęcia w Katedrze Protetyki Akademii Medycznej we Wrocławiu.

Swoje zainteresowanie zawodowe kieruje na stomatologię estetyczną oraz protetykę. W pracy stosuje najnowsze metody diagnostyki i leczenia, takie jak cyfrowe projektowanie uśmiechu Digital Smile Design czy praca ze skanerem wewnątrzustnym i mikroskopem stomatologicznym. Projektuje i wykonuje wysokoestetyczne rekonstrukcje protetyczne w celu przywrócenia estetyki i funkcji utraconych zębów.

Cechuje się dbałością o detale pracy i starannością w wykonywaniu zabiegów. Stale podnosi swoje kwalifikacje i umiejętności, uczestnicząc w kursach. Pełni funkcje Guide na szkoleniach innych stomatologów na kursach Master Level. Autorka webinaru na temat Bólów głowy i twarzy w stomatologii. Jej główną motywacją jest piękny i swobodny uśmiech Pacjenta i do tego dąży każdego dnia. Prywatnie mama i żona, uwielbia psy, podróże i prace ogrodowe.

Umów się na wizytę

Nasz personel z przyjemnością odpowie na wszystkie pytania oraz udzieli niezbędnych informacji dotyczących zakresu świadczonych usług.

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub poprzez formularz kontaktowy.

  •   Potrzebujesz informacji?
     
(+48) 71 307 38 86
(+48) 600 779 715
Logo - emamed - Dentysta Strzelin

5 + 2 =

Jak do nas dotrzeć?

Strzelin, ul. Sosnowa 4 (boczna Staromiejskiej)

Respektowane ubezpieczenia

Inter, Signal Iduna, Luxmed, Medicover

Dane Gabinetu

EMA-MED Eleonora Kluba Jacek Tracz S.C.
ul. Sosnowa 4, 57-100 Strzelin
NIP: 914-156-48-09
Numer rachunku firmowego (Santander Bank): 87 1090 2431 0000 0001 3036 4067

Zgoda na przetwarzanie danych osobowych

4 + 11 =

EmaMed Strzelin

EMA-MED
ul. Sosnowa 4
(boczna Staromiejskiej)
57-100 Strzelin