Dr n. med. Ireneusz Siewiera

Dr n. med. Ireneusz Siewiera

Specjalista Chirurg Plastyczny

Ukończyłem Akademię Medyczną we Wrocławiu w 2001 roku.

Staż podyplomowy odbyłem w Wojewódzkim Szpitalu Specjalistycznym we Wrocławiu. W 2002 roku rozpocząłem pracę i studia doktoranckie w Klinice Chirurgii Plastycznej w Polanicy Zdroju. W 2007 roku obroniłem rozprawę doktorską na temat oceny skuteczności leczenia znamion naczyniowych przy użyciu lasera KTP, promotorem pracy był prof. dr hab. dr h.c. Kazimierz Kobus. Staż specjalizacyjny z chirurgii ogólnej odbyłem w oddziale chirurgii ogólnej w Kłodzku. Szkolenie specjalizacyjne z zakresu chirurgii plastycznej ukończyłem w Klinice Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej w Łodzi oraz w Klinice Chirurgii Plastycznej w Polanicy Zdroju. W roku 2013 uzyskałem tytuł specjalisty w dziedzinie chirurgia plastyczna. Kierownikiem mojej specjalizacji był prof. dr hab. Piotr Wójcicki. Przez wiele lat pracowałem na stanowisku starszego asystenta oraz zastępcy ordynatora i koordynatora odcinka dziecięcego w Klinice i Oddziale Chirurgii Plastycznej Specjalistycznego Centrum Medycznego w Polanicy Zdroju. Jestem autorem kilkunastu publikacji naukowych, rozdziałów w książkach oraz wielu wystąpień zjazdowych. Aktywnie podnoszę swoje kwalifikacje uczestnicząc w sympozjach, konferencjach i kursach z zakresu chirurgii plastycznej, rekonstrukcyjnej i estetycznej.

Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej oraz Sekcji Chirurgii Rekonstrukcyjnej i Mikronaczyniowej Towarzystwa Chirurgów Polskich.

Umów się na wizytę

Nasz personel z przyjemnością odpowie na wszystkie pytania oraz udzieli niezbędnych informacji dotyczących zakresu świadczonych usług.

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub poprzez formularz kontaktowy.

  •   Potrzebujesz informacji?
     
(+48) 71 307 38 86
(+48) 600 779 715
Logo - emamed - Dentysta Strzelin

1 + 6 =

Jak do nas dotrzeć?

Strzelin, ul. Sosnowa 4 (boczna Staromiejskiej)

Respektowane ubezpieczenia

Inter, Signal Iduna, Luxmed, Medicover

Dane Gabinetu

EMA-MED Eleonora Kluba Jacek Tracz S.C.
ul. Sosnowa 4, 57-100 Strzelin
NIP: 914-156-48-09
Numer rachunku firmowego (Santander Bank): 87 1090 2431 0000 0001 3036 4067

Zgoda na przetwarzanie danych osobowych

15 + 4 =

EmaMed Strzelin

EMA-MED
ul. Sosnowa 4
(boczna Staromiejskiej)
57-100 Strzelin